Iza Michu Kurkowska

Koordynatorka recepcji w AUTYZM-Startup!

Koordynatorka recepcji, administratorka portalu www.as-app.pl

„Spoglądaj w gwiazdy, a nie pod nogi”

Stephen Hawking

W AUTYZM-Startup!

Koordynuje wirtualną recepcję, umawia wizyty, odpowiada na pytania drogą mailową, pilnuje terminów i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Jako samo-rzecznik prowadzi konsultacje wstępne i po diagnozie dla osób z ASD i ich bliskich.  Administruje nasz społeczny portal dla osób z ASD i ich bliskich www.as-app.pl

Doświadczenie zawodowe

Pracuje w AUTYZM-Startup! od 2021r. i jest bardzo szczęśliwa z tego powodu. Bierze udział w różnych projektach dotyczących spektrum autyzmu, jest członkiem zespołu tworzącego portal dla osób z ASD i ich bliskich www.as-app.pl, administruje go i zarządza mediami społecznościowymi.
Jest osobą na spektrum autyzmu, samo-rzecznikiem. Aktualnie angażuje się w szkolenie liderów asystentów studentów z ASD. Prowadzi kanał na Youtube „Opowieści ze spektrum”, na którym opowiada o swoim życiu, trudnościach, zaburzeniach sensorycznych oraz o różnych rozwiązanych, które jej pomagają. Porusza trudne tematy, odczarowuje krzywdzące stereotypy i opowiada o tym jak widzi świat. 

Zajrzyjcie koniecznie   https://www.youtube.com/channel/UCGilAJxQ4J1cRXIxbrGd0IQ 

Prywatnie

Artystyczna, wrażliwa dusza. Jest kochaną żoną kochającego męża, kocią i psią mamą. Ma milion niecodziennych hobby. Jest kolekcjonerką tamagotchi, uwielbia wszechświat, astrofizykę i NASA. Od 20 lat trenuje Aikido, tam poznała męża:) Potrafi robić ładne zdjęcia i często zajmuje się rękodziełem. Gadżeciara kochająca elektronikę. Mówi, że jej największym osiągnięciem jest napisanie maila do NASA, na którego dostała wyczerpującą odpowiedź!!! Kocha szczegóły i kolory.